Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
