Instagram Hashtag Fetcher (8.x-1.12) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Added
uk: Додано

en: Custom
uk: Власний

en: Authored by
uk: Автор

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Apply
uk: Застосувати

en: About
uk: Про модуль

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
