Instagram Media Block (1.1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Post settings
eu: Bidalketa ezarpenak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
