Instagram Media Block (1.2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Sign up
id: Daftar

en: Media settings
id: Pengaturan Media

en: Post settings
id: Pengaturan pos

en: Image styles
id: Gaya gambar

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Responsive image style
id: Gaya gambar yang responsif
