Instagram Nodes (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Other
ar: آخر

en: Caption
ar: شرح
