Instagram Nodes (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
