Instagram Nodes (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Other
ca: Altres

en: Caption
ca: Subtítol
