Instagram Nodes (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Other
cs: Jiné

en: Caption
cs: Popisek
