Instagram Nodes (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Other
de: Weitere

en: Caption
de: Beschriftung
