Instagram Nodes (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Other
et: Muu

en: Caption
et: Pealkiri
