Instagram Nodes (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Other
gl: Outro

en: Caption
gl: Lenda
