Instagram Nodes (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Other
ja: その他

en: Caption
ja: キャプション
