Instagram Nodes (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Other
nl: Andere

en: Caption
nl: Onderschrift
