Instagram Nodes (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Other
pl: Inne

en: Caption
pl: Podpis
