Instagram Nodes (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Other
sk: Ostatné

en: Caption
sk: Popis
