Instagram Nodes (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Other
fa: ساير

en: Caption
fa: عنوان
