Instagram Nodes (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Other
hu: Egyéb

en: Caption
hu: Képaláírás
