Instagram Nodes (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Other
it: Altro

en: Caption
it: Didascalia
