Instagram Nodes (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Other
ro: Altele

en: Caption
ro: Legendă

en: Access Token
ro: Token de acces
