instagram posts block (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: characters
gl: caracteres

en: Trimmed
gl: Recortado

en: About
gl: Información
