instagram posts block (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: characters
he: תוים

en: Video
he: וידאו

en: Trimmed
he: מקוצר

en: About
he: אודות
