instagram posts block (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: characters
id: karakter

en: Trimmed
id: Dipangkas

en: About
id: Tentang

en: Trimmed limit
id: Batas pemotongan
