instagram posts block (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: About
kn: ಕುರಿತು
