Instagram Posts Block (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: characters
lv: simboli

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: About
lv: Par
