instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: characters
fa: حروف

en: Video
fa: ویدیو

en: Trimmed
fa: برش خورده

en: About
fa: درباره
