instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: characters
fi: merkit

en: Trimmed
fi: Trimmattu

en: About
fi: Tietoja

en: Media type
fi: Median tyyppi
