instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: characters
ja: 文字

en: Video
ja: ビデオ

en: Trimmed
ja: 切り詰め

en: About
ja: アバウト

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Trimmed limit
ja: トリム制限
