instagram posts block (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Trimmed
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Trimmed limit
bo: བཅད་བཟོའི་ཚད
