instagram posts block (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Trimmed
eu: Moztuta

en: About
eu: (r)i buruz
