instagram posts block (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: characters
it: caratteri

en: Trimmed
it: Abbreviato

en: About
it: Informazioni

en: Trimmed limit
it: Limite troncatura
