instagram posts block (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: characters
vi: kí tự

en: Trimmed
vi: Đã thu gọn

en: About
vi: Giới thiệu
