instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: characters
de: Zeichen

en: Trimmed
de: Gekürzt

en: About
de: Über

en: Media type
de: Medientyp

en: Trimmed limit
de: Maximale Anzahl von Zeichen im Anrisstext
