Instagram Posts Block (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में
