instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: characters
jv: karakter

en: Trimmed
jv: Dipangkas

en: About
jv: Ngenani
