instagram posts block (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: characters
ku: هێما

en: Trimmed
ku: داتاشراو

en: About
ku: دەربارە
