Instagram sync (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Changed
fi: Muuttunut
