Instagram sync (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
