Instagram sync (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Image Preview
nl: Voorbeeldafbeelding

en: The type of the entity.
nl: Het entiteitstype.

en: Access Token
nl: Toegangstoken
