Instagram sync (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Caption
ro: Legendă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Access Token
ro: Token de acces
