Instagram sync (1.0.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Authored on
ru: Создан в

en: Caption
ru: Подпись

en: Changed
ru: Изменение

en: No image
ru: Нет изображения

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Image Preview
ru: Предварительный просмотр изображения

en: Access Token
ru: Ключ доступа
