Instagram sync (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
