Instagram sync (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Authored on
ur: تصنیف بر
