Instagram sync (1.1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Caption
es: Etiqueta

en: Changed
es: Modificado

en: No image
es: Sin imagen

en: One item processed. | @count items processed.
es[0]: Un elemento procesado
es[1]: @count elementos procesados
