Instagram sync (1.1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
