Instagram sync (1.1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Changed
hi: बदल गया
