Instagram sync (1.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Caption
ja: キャプション

en: Changed
ja: 変更済
