Instagram sync (1.1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
