Instagram sync (1.1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
