Instagram sync (1.1.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
