Instagram sync (1.1.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Authored on
eo: Verkita je
